Kurumsal

ÇİMEN PLASTİK; 2016 yılında faaliyete giren şirketimiz plastik geri dönüşüm işi yapmaktadır. Çapak halinde tesisimize gelen ürünler granül hammaddesi olarak işlenip satışa sunulmaktadır. Granül hammaddesinden her türlü plastik ürünler elde edilmektedir. Gelişen pazar ihtiyaçları ile birlikte son teknoloji ile plastik ürünlerinin ayrıştırılması gibi işlemlerin yapılarak geri dönüşüm fabrikalarına sevkiyatları yapılmaktadır. 

Çimen Plastik; yeni hedefler, yeni pazarlar ve yeni ürünler ile bölgesinde önemli bir üretici olma yolunda ilerlemektedir.

Dillerin ve dinlerin buluştuğu şehir olan Mardin’den geçmişten gelen deneyim ve dinamizm Çimen’ in yeni dönemdeki sloganı olarak benimsenmiştir.

Vizyonumuz;

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz, yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak, Kalitenin tesadüf olmadığını, insana saygının işe saygı olduğu bilinci ile Türkiye'de, Dünya da ve müşteri tercihlerinde lider olmak.

Misyonumuz;

Çalışanlarımız, Müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, takım felsefesi ile profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz;

Dürüstlük, güvenilirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik, yarışmacı olma ve takım çalışması.